JIPE – jazyková agentura

Agentura JIPE již od roku 1996 zajišťuje kroužky angličtiny v základních školách a pořádá letní, zimní, podzimní a velikonoční tábory pro děti od 6 do 15 let.

Při výběru místa pro pořádání táborů klademe důraz na pěkné ubytování spojené s překrásnou přírodou v bezprostřední blízkosti objektu. Na naše tábory jezdí většina menších dětí, a proto i v letních měsících organizujeme tábory v hotelu, abychom i v případě špatného počasí mohli pro děti připravit plnohodnotný program. Ubytování v budově je také výhodné z hlediska bezpečnosti zejména v nočních hodinách, kdy máme možnost hotel uzamknout. V případě příznivého počasí jsou děti co nejvíce venku, aby si užili zdravého horského vzduchu. Na letních táborech v případě teplého počasí využíváme pro zpestření hotelový venkovní bazén.

Na tábory JIPE jezdí sehraná parta mladých vedoucích, většinou studentů VŠ. Řada z nich jezdila na naše tábory již od 1. třídy jako děti. Přítomnost kvalifikovaného zdravotníka na našich táborech je samozřejmostí.

Na našich táborech se dětem maximálně věnujeme a vždy je pro ně připraven pestrý program od budíčku do večerky. Děti se mohou těšit na promyšlenou celotáborovou hru, zábavnou výuku angličtiny, tance a spoustu her. Nechybí ani táborák, diskotéka, karneval, vědomostní soutěže, pro odvážlivce i noční hra a řada dalších aktivit.

Atmosféru našich táborů nejlépe přiblíží tisíce fotografií, které najdete ve fotogalerii.

Jiří Řebíček – majitel firmy JIPE jezdí na všechny tábory  jako hlavní vedoucí a dodnes ho tato práce baví.